Αυτή είναι μία ακόμη ιδέα που θέλαμε να οργανώσουμε και να βγάλουμε προς τα έξω εδώ και καιρό.
Αρχής γενομένης από αυτή την Παρασκευή 23/02 ξεκινάμε ένα ανοιχτό Google Meet στο οποίο μπορείτε να μας βρείτε για να συζητήσουμε τις απορίες σας σε οτιδήποτε σχετικό με digital marketing, διαχείριση ιστοσελίδων, χρήση ψηφιακών εργαλείων, και όχι μόνο!
Κάνετε την εγγραφή σας, σας περιμένουμε!
Αφήστε μια απάντηση